Американці збідніли до рівня 1992 року


Американці збідніли до рівня 1992 року

Статки середньої американської сім'ї в 2010 році склали 77,3 тисячі доларів, що є мінімальним рівнем з 1992 року. Про це повідомляється в звіті Федеральної резервної системи США Survey of Consumer Finances. Для порівняння, в 2007 році показник перевищував 126 тисяч доларів.

Впав в тому числі і дохід середньої сім'ї: з 49,6 тисячі доларів в 2007 до 45,8 тисячі доларів в 2010 році. The Wall Street Journal пише, що найбільше від наслідків фінансової кризи постраждав середній клас, доходи якого за три роки впали на 12,1 відсотка. Статки найбагатших сімей знизилися всього на 1,4 відсотка, а малозабезпечених - на 7,7 відсотка. Показники наведені з поправкою на інфляцію.

У зв'язку з падінням доходу американці стали менше купувати, проте споживчі витрати залишилися на досить високому рівні. Як зазначає The New York Times, таке розходження можна пояснити тим, що громадяни США продовжували підтримувати високий рівень витрат виплатами за взятими раніше кредитами. Частка домогосподарств, у яких немає кредитів, зменшилася на 2,1 відсотка до 74,9 відсотка. Частина домогосподарств, які витрачають більше 40 відсотків доходу на виплату позик, також залишилася майже на колишньому рівні.

ФРС відзначила, що вперше в історії частка автомобільних кредитів виявилася меншою від частки позик, узятих на навчання, яка зросла за три роки з 15,2 до 19,2 відсотка.

З 2007 по 2010 роки частка сімей, що не зберігають кошти, впала з 56,4 до 52 відсотків - найнижчого рівня з 1992 року. Автори документа також виявили під час дослідження, що причиною, через яку американці відкладають гроші, все частіше виступає недовіра до економіки держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua