Мінекономрозвитку не збирається змінювати макропрогнози


Мінекономрозвитку не збирається змінювати макропрогнози

Макропоказники, закладені в бюджеті, переглядати не потрібно, уряд цього робити не буде, заявив директор Департаменту фінансової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Сергій Чекашкін.

Про це він сказав на круглому столі "Фінансова стабільність в Україні: основні виклики 2-го півріччя", який 5 червня провела Ліга фінансового розвитку за підтримки проекту USAID "Розвиток фінансового сектора" FINREP і тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

За словами представника Мінекономрозвитку, підтримати ВВП і зміцнити платіжний баланс України має очікуване нарощування експорту, яке стане можливим завдяки схваленню закону про державну фінансову підтримку експортної діяльності.

"Ми сподіваємося, що разом з Міністерством фінансів зможемо її швидко організувати, завдяки чому до кінця вже цього року експорт збільшиться", - зазначив Чекашкін.

Нагадаємо, що в поточному році уряд очікує зростання ВВП на рівні 3,9%. За оцінками НБУ, в січні-квітні економіка України виросла майже настільки ж, як у січні-березні (близько 1,8%, в порівнянні з цим же періодом 2011 р.). У ЦБ також заявляли, що уповільнення економіки не відбулося в масштабах, які не можна відшкодувати. У той же час МВФ знизив свій прогноз зростання ВВП України до 3% в 2012-му році, агентство Fitch - до 1,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua