Азаров: Банк розвитку в Україні поки не може бути створений через відсутність ресурсів


Азаров: Банк розвитку в Україні поки не може бути створений через відсутність ресурсів

На даному етапі в Україні не може бути створений Банк розвитку через відсутність ресурсів в необхідному обсязі, вважає прем'єр-міністр України Микола Азаров. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook під час спілкування з користувачами мережі, пише Уніан.

"Сама по собі ідея створення банку, безумовно, цікава, але як завжди вона впирається у відсутність реального капіталу. Ця ідея повинна бути привабливою для приватних інвесторів, і капітал банку повинен формуватися не тільки з коштів держави, яких зараз не так багато, а й з капіталу інвесторів. Тому на даному етапі практично питання створення такого банку не стоїть", - написав Азаров.

При цьому він не відкинув, що такий банк може бути створений в майбутньому.

Нагадаємо, що ідея про створення в Україні Банку розвитку для підтримки і реалізації великих, важливих для країни проектів у різних сферах, обговорюється вже кілька років.

Вчора, 8 червня, під час зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим вчені-економісти піднімали тему необхідності створення в Україні такого банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua