Рада внесла зміни до закону про держзакупівлі


Рада внесла зміни до закону про держзакупівлі

Верховна Рада внесла зміни в закон про держзакупівлі щодо запровадження процедури "електронний реверсивний аукціон".

Як повідомили "Комментариям" в апараті ВР, відповідний документ № 8633 підтримали 229 народних депутатів.

Процедура електронного аукціону повинна бути обов'язково застосована замовником держзакупівель щодо товарів і послуг, включених до затвердженого Кабміном переліку, якщо вартість товарів і послуг перевищує 100 тис. грн. (300 тис. гривень для будівництва), та робіт - 1 мільйон гривень.

Разом з тим якщо електронний аукціон не обов'язковий (вартість закупівель менша від зазначених обсягів), замовник може застосовувати його добровільно.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, електронний майданчик буде являти собою веб-ресурс, який забезпечує процедуру проведення електронних реверсивних аукціонів (аукціонів на зниження ціни).

Всю документацію учасники торгів будуть подавати в електронному вигляді, а інформація, подана в електронному вигляді, матиме повну юридичну силу.

Регламент роботи електронного майданчика визначатиме уповноважений орган у сфері держзакупівель (Мінекономрозвитку і торгівлі).

Закон набирає чинності з 2013 року. Разом з тим перехідні положення закону визначають, що якщо Кабмін ухвалить окреме рішення про впровадження пілотних проектів щодо застосування процедури електронних держзакупівель, то норма про обов'язковість таких аукціонів буде діяти в межах, визначених таким рішенням уряду.

Раніше Кабмін заявляв про плани впровадити електронні держзакупівлі до кінця 2012 року за ініціативою "Партнерство "Відкритий уряд".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua