Збитки України в сфері ЖКГ за 5 місяців склали більше 2 млрд грн


Збитки України в сфері ЖКГ за 5 місяців склали більше 2 млрд грн

Збитки у сфері житлово-комунального господарства в Україні з початку 2012 року склали більше 2 млрд грн, повідомила директор департаменту економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та будівництва (Мінрегіон) Світлана Старцева.

"Сьогодні одна з головних проблем, які представляються в житлово-комунальному господарстві, це якість надання послуг, їх повнота, відповідальність за надання цих послуг... Ми маємо сьогодні більше 2 млрд збитків з початку року, зростання дебіторсько-кредиторської заборгованості. Це тільки (за інформацією) від тих, хто звітує. Реального стану справ немає. Звітують майже 60% підприємств. Сьогодні на ринку житлово-комунальних послуг з'явилися гравці, які надають комерційні послуги - вільні послуги", - заявила Старцева.

За її словами, виходячи з того, що та інформація, яка надходить в Мінрегіон, не відповідає стану справ на місцях, відомство вважає за необхідне визначити в регіонах відповідальних чиновників, які організовують роботу спільно з департаментом економіки Мінрегіону для обміну реальною інформацією про стан справ.

Нагадаємо, в травні повідомлялося, що держава скорочує дотації українцям на оплату житлокомпослуг. Загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг, в січні-квітні 2012 року склала 51,9 млн грн, що на 21,1 млн грн, або на 28,9%, менше від показника за січень-квітень 2011 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua