Баффет не очікує рецесії в США, якщо не посилиться криза в Європі


Баффет не очікує рецесії в США, якщо не посилиться криза в Європі

Мільярдер і голова ради директорів інвестфонду Berkshire Hathaway Inc. Уоррен Баффет вважає, що в економіці США не настане рецесія, поки Європа буде стримувати поширення боргової кризи, передає його слова агентство Bloomberg.

"Рецесії не буде, якщо події в Європі не вийдуть з-під контролю", - заявив У.Баффет, зазначивши, що європейській владі необхідно впоратися з деякими слабкостями союзу.

"У Європейському союзі спільна валюта, але не спільна бюджетна політика, або спільна культура, або ж однакова продуктивність праці, - підкреслив він. - Владі єврозони необхідно узгодити рішення щодо якихось з цих проблем".

Боргова криза в Європі загрожує існуванню зони з єдиною валютою, в яку входять 17 країн. У вівторок міністри фінансів і голови центральних банків "Групи семи" повідомили про те, що будуть координувати дії з боротьби з кризою.

Темпи зростання ВВП США в першому кварталі склали 1,9%, тим часом приріст робочих місць в американській економіці в травні був мінімальним за рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua