Іспанія вперше визнала необхідність фінансової допомоги ззовні


Іспанія вперше визнала необхідність фінансової допомоги ззовні

Міністр фінансів Іспанії Крістобаль Монторо вперше визнав, що країні знадобиться економічна допомога для рекапіталізації банківської системи.

В інтерв'ю телеканалу Onda Cero міністр зазначив, що мова не йде про астрономічні суми, питання полягає в тому, звідки можуть надійти необхідні кошти.

"Ось чому важливо, щоб європейські інститути відкрилися б і допомогли нам досягти цієї цифри, тому що ми не говоримо про астрономічні суми", - заявив Монторо. Напередодні на цю ж тему висловлювався прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой. Він пропонує використовувати для цієї мети кошти Європейського стабілізаційного механізму (ЄСМ). Вливання капіталу, за його словами, має проходити безпосередньо, без посередництва держбюджету. Нещодавно голова Banco Santander Еміліо Ботін підрахував, що для підтримки всього сектора необхідно близько $40 млрд.

Багато країн Євросоюзу, в першу чергу Австрія, Німеччина та Фінляндія, виступають проти цієї ідеї. Нещодавно канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що порятунок банківського сектора - проблема, в першу чергу, національних урядів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua