Україна погасить тільки половину кредиту ВТБ


Україна погасить тільки половину кредиту ВТБ

Україна погасить половину кредиту ВТБ на загальну суму 2 млрд дол, друга половина пролонгована до 2014 року.

Відповідний договір був підписаний між VTB Capital plc і Україною 31 травня 2012 року, повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

"31 травня 2012 року міністр фінансів України, діючи відповідно до доручення Кабінету міністрів України, підписав договір між VTB Capital plc і Україною, в результаті якого частину позики у розмірі 1 млрд дол (а також всі нараховані відсотки на повну суму позики) Україна заплатить 6 червня 2012 року. Інша частина позики у розмірі 1 млрд дол буде погашена 4 червня 2014 року", - йдеться в повідомленні.

Деталі домовленості не уточнюються.

Як повідомляв УНІАН, домовленість щодо цього кредиту, термін погашення якого настає в червні ц.р., була досягнута під час візиту до Києва голови правління ВТБ Андрія Костіна.

А.Костін провів зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем, головою Національного банку України Сергієм Арбузовим і міністром фінансів Юрієм Колобовим.

23 травня міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко сказав, що Кабмін вирішив випустити ОВДП на 1 мільярд доларів для погашення кредиту ВТБ.

Довідка УНІАН. Україна отримала від російського "Внешторгбанка" кредит на 6 місяців у розмірі 2 млрд дол для покриття дефіциту державного бюджету під 6,7% річних. За умовами його надання, кредит продовжувався тричі на термін 6 місяців.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров в листопаді 2011 року заявляв, що починається процес переоформлення кредиту ВТБ на довгостроковий кредит під облігації українського уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua