Integrites виступила юридичним радником одного з найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Європі


Integrites виступила юридичним радником одного з найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Європі

05 червня 2012 року. Міжнародна юридична фірма Integrites виступила юридичним радником провідної європейської сільськогосподарської групи Nuscience Group з питань нерухомості та земельного права на території України.

В рамках проекту, юристи МЮФ Integrites забезпечили правову підтримку українського представництва групи Nuscience Group – компанії Цехаве Корм ЛТД, в сфері нерухомості та прав на землю. Зокрема, юристи МЮФ Integrites надали консультацію з питань формалізації титулу власності, а також захисту виробничих активів компанії.

Проект здійснювався командою юристів МЮФ Integrites у складі юриста Іллі Примака та старшого юриста Ярослава Абрамова, під керівництвом партнера Олександра Алексєєнко.

Nuscience Group – один з найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Європі з віковою історією успіху. До складу міжнародної бізнес-групи входять компанії Vitamex, Pre-Mervo, Pricor, Preconex, Cehave Korm і Lusai, сфери діяльності яких охоплюють тваринництво, виробництво та торгівлю сільськогосподарськими та харчовими добавками. Компанія "Цехаве Корм ЛТД" спеціалізується на виробництві преміксів, концентратів, готових кормів, функціональних кормових добавок та концепцій годування тварин.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Анастасія Максимчук

Менеджер зі зв'язків з громадськістю

anastasiya.maksimchuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua