Тимчасовий адміністратор банку "Базис" шукає інвестора з 300 млн грн


Тимчасовий адміністратор банку "Базис" шукає інвестора з 300 млн грн

Тимчасовий адміністратор банк "Базис" (Харків) оголосив пошук інвестора для участі у фінансовому оздоровленні банку.

"Орієнтовний розмір коштів, необхідних для фінансового оздоровлення банку, становить 300 млн грн", - повідомляється в оголошенні адміністратора в пресі в четвер.

Згідно з ним, заявки про намір взяти участь у фінансовому оздоровленні приймаються до 2 липня цього року.

Як повідомлялося, Національний банк України (НБУ) з 23 квітня ввів тимчасову адміністрацію в банк на період до 23 жовтня 2012 року, а також встановив мораторій на задоволення вимог кредиторів на три місяці - до 23 липня.

Тимчасовим адміністратором банку призначений головний економіст сектору реєстрації, ліцензування та моніторингу банків відділу банківського нагляду управління НБУ в Харківській області Ганна Гонтар.

Співвласником банку "Базис" є екс-глава Харківської облдержадміністрації, голова Харківської обласної організації ВО "Батьківщина" Арсен Аваков.

Банк "Базис" заснований в 1991 році. Його найбільшими акціонерами на 1 січня 2012 року були ПАТ "Інвестор" (23,6513%), ТОВ "Інвестор-Фонд" (73,1789%), тоді як найбільшими бенефіціарами - крім А.Авакова, Олег Гайовий, Ігор Моркотонов, Ігор Котвицький.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2012 року за розміром загальних активів (1,124 млрд грн) банк "Базис" займав 95-е місце серед 175 українських банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Базис
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua