0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Тігіпко: Пенсії військових зростуть на 36%


Тігіпко: Пенсії військових зростуть на 36%

Вперше з 2008 року уряд підвищує пенсії військовим пенсіонерам, заявляє віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

"Ми підписали угоду з громадськими організаціями військових пенсіонерів про поетапне підвищення пенсій військовим пенсіонерам з 1 липня. В цілому за півроку підвищення буде становити 36%", - зазначив Тігіпко під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Зокрема, пенсія військових за вислугу років в цілому підвищиться з 1964 гривень до 2614 гривень. Пенсія військових по інвалідності зросте з 2281 гривні до 3036 гривень, а виплати у зв'язку з втратою годувальника - з 1167 гривень до 1553 гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування