Сторінка "Валюта" на Finance.ua істотно змінилася


Сторінка "Валюта" на Finance.ua істотно змінилася

Шановні користувачі і клієнти FINANCE.UA!

Звертаємо Вашу увагу на те, що наша сторінка "Валюта" істотно змінилася - вона стала зручнішою. Насамперед зміни позначилися на загальній структурі та візуалізації - навігаційне меню сторінки (готівковий, офіційний, межбанк, форекс) тепер знаходиться зверху, а не в окремому стовпці зліва.

Також ми сподіваємося, що нові кнопки “Таблиці”, “Графіки”, “На карті”, “Ще” будуть для Вас зручнішими при пошуку необхідної інформації. При цьому кнопка "Ще" тепер включає додаткові можливості відображення або отримання інформації, що знаходиться в даному розділі: інформери, віджети, гаджети, XML, розсилки, конвертер валют, завантаження курсів в 1С.

Ще один важливий момент - графіки на цій сторінці стали інтерактивними, і з їх допомогою можна проглянути дані за найближчі дні. При цьому детальнішу інформацію можна отримати шляхом переходу на сторінки "Всі графіки". Окрім цього, при переході по посиланню "Всі заявки", “Всі новини” і “Всі курси” інформація відображається в більш деталізованому і повному вигляді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua