Греки виводять гроші з банків після парламентських виборів


Греки виводять гроші з банків після парламентських виборів

Голова грецького Центробанку Георгіос Провопулос повідомив президенту країни Каролосу Папульясу, що фінансові інститути стурбовані власними перспективами, оскільки греки виводять гроші з банків після парламентських виборів, що пройшли 6 травня, повідомляє агентство Bloomberg.

Греки вже забрали з банків близько 700 млн євро, і ситуація може погіршитися, зазначив Г.Провопулос.

"Провопулос дав мені зрозуміти, що звичайно, паніки поки немає, проте вже присутній серйозний страх, який може перерости в паніку", - заявив К.Папульяс.

Переговори про створення коаліційного уряду в Греції, що проводилися після виборів, так і не увінчалися успіхом, у зв'язку з чим, в країні будуть проведені повторні вибори до парламенту. У середу пройдуть переговори між лідерами партій про формування тимчасового уряду для підготовки до виборів за участю президента країни К.Папульяса.

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле заявив у вівторок, що Греція повинна дотримуватися узгоджених раніше умов надання міжнародної допомоги, в тому числі реалізувати жорсткі заходи економії, якщо вона хоче залишитися в єврозоні.

"Ситуація в банківському секторі є дуже серйозною проблемою", - відзначає професор економіки Tufts University Янніс Іоннідіс.

За словами експерта, Європейському центральному банку необхідно стати гарантом по депозитах регіональних банків, щоб запобігти розростання кризи.

"Це єдиний спосіб уникнути удару по банківському сектору", - вважає експерт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua