Українцям обіцяють довгоочікуване падіння цін на бензин


Українцям обіцяють довгоочікуване падіння цін на бензин

Сьогодні є всі передумови до зниження цін на нафтопродукти в Україні. Таку думку висловив експерт ринку нафтопродуктів Сергій Куюн, коментуючи падіння цін на бензин А-95 (Євро) в більшості країн Євросоюзу, пише УНН.

За його словами, якщо сьогоднішня ситуація збережеться такою, якою вона є, то в травні можна очікувати зниження цін на 20-30 копійок по кожній марці нафтопродуктів.

"Це нормальне явище, коли наші тенденції відстають від європейських. Європейський ринок більш чуйний, реагує більш оперативно на зміну, бо там ці ціни формуються на біржах. Тому звичайно ми слідуємо десь із запізненням 2 - 3 тижні. Це викликано великим вмістом запасів на складах і тривалою за часом логістикою і так далі", - зазначив співрозмовник агентства.

Експерт зазначив, що сьогодні є всі передумови до зниження цін на нафтопродукти в Україні. "Я вважаю, що якщо сьогоднішня ситуація збережеться такою, як вона є, то в травні можна очікувати зниження цін на 20-30 копійок по кожній марці нафтопродуктів. На мою думку, першим, швидше за все, подешевшає дизельне паливо, тому що там передумов більше. Що стосується бензину, то є вже всі фактори, які підштовхнуть вже на поточному тижні ціни вниз", - сказав Куюн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua