Нацбанк Білорусії в 2013 р. почне готуватися до деномінації білоруського рубля


Нацбанк Білорусії в 2013 р. почне готуватися до деномінації білоруського рубля

Національний банк Білорусії планує в 2013 році розпочати підготовку до деномінації білоруського рубля, конкретні терміни якої не визначені, сказала голова правління НББ Надія Єрмакова, виступаючи в четвер в парламенті.

"З урахуванням зростання економіки і зростання доходів населення, в 2013 році ми можемо почати підготовку до деномінації. Це питання треба продумати, підготувати нові гроші", - сказала Єрмакова.

Вона підкреслила, що 2013 рік стане не роком проведення деномінації, а саме роком початку підготовки до неї. За її словами, в якості можливого періоду проведення деномінації розглядається 10-річний термін.

Вона також запевнила, що в 2012 році Нацбанк однозначно не планує проводити деномінацію. "Нацбанк в цьому році це питання (деномінації) не опрацьовує, зараз це передчасно", - сказала глава НББ.

За її словами, цього року ключовим завданням для економічної і монетарної влади є обмеження зростання інфляції до запланованого рівня (19-22%). "В періоди високої інфляції не можна займатися деномінацією", - впевнена Єрмакова.

Крім того, за її словами, на сьогоднішній день в деномінації немає потреби. "В комп'ютери ще вміщуються всі нулі, в гаманці вміщуються папірці з багатьма нулями", - описала глава Нацбанку своє бачення поточної ситуації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua