0 800 307 555
0 800 307 555

Саркозі обіцяє вдвічі скоротити щорічне число іммігрантів

444
Чинний президент Франції Ніколя Саркозі пообіцяв у разі переобрання "вдвічі скоротити щорічне число прибуваючих іноземців", а також ввести обов'язковий іспит на знання французької мови для всіх, хто прибуває в країну.
Крім того, Ніколя Саркозі піддав критиці погляди лідера ультраправого "Національного фронту" Марін Ле Пен і сказав, що вона не стане "суддею" другого туру президентських виборів, незважаючи на те, що їй вдалося отримати безпрецедентне число голосів виборців у першому турі - 17,9%.
"Ніхто не думає, що Марін Ле Пен могла б правити Францією", - вважає Саркозі. На його думку, Ле Пен зобов'язана настільки високим рейтингом фінансовій кризі.
У другому турі виборів візьмуть участь Н.Саркозі і кандидат в президенти від соціалістів Франсуа Олланд. Результати голосування, багато в чому, будуть залежати від того, кому вирішать віддати голоси прихильники Ле Пен.
За матеріалами:
Фінмаркет
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас