Азаров вирішив перевиконати план щодо пенсій


Азаров вирішив перевиконати план щодо пенсій

З 1 травня 13 млн. 300 тис. громадян отримають підвищені пенсії. Це передбачено постановою "Про підвищення рівня соціального захисту населення", яку Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні 23 квітня.

Як повідомили "Комментариям" у прес-службі Кабміну, постанова ухвалена на виконання соціальних ініціатив Президента України та фінансово забезпечена змінами до Державного бюджету на 2012 рік, які вступили в силу.

Згідно з рішенням Уряду, розмір підвищення складе не менше 100 грн.

Таким чином, Уряд здійснює осучаснення пенсій та підвищить рівень соціального захисту та соціального забезпечення вразливих категорій населення.

"Разом з цим, на жаль, неможливо підвищити пенсії для осіб, які взагалі не мають трудового стажу і протягом життя не здійснювали внески до Пенсійного фонду України. Ці категорії пенсіонерів отримують так звану "соціальну пенсію", підвищення якої відбувається зі зміною розміру мінімальної пенсії, що буде робитися в плановому порядку", - відзначають в Кабміні.

Як повідомляли "Комментарии", раніше Президент України Віктор Янукович доручив уряду з 1 травня підвищити 9 млн. пенсіонерам пенсії мінімум на 100 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua