Обрано президента Світового банку


Обрано президента Світового банку

Професор Джим Ен Кім призначений президентом Світового банку, повідомляє в понеділок американська газета The New York Times.

П'ятдесятидворічний Джин Ен Кім змінить на цій посаді Роберта Зелліка в кінці червня цього року. Він вступить на посаду президента на початку липня після закінчення п'ятирічного терміну президентства Зелліка.

Джим Ен Кім народився в Сеулі (Південна Корея) в 1959 році. З п'ятирічного віку жив в США, має ступені лікаря (Гарвард, 1991 рік) і доктора соціальних наук (Гарвард, 1993 рік). Був одним із засновників у 1987 році міжнародної організації Партнерство для здоров'я, яка стала застосовувати в найбідніших країнах нові методи охорони здоров'я з упором на співпрацю з місцевим населенням.

Керував організацією до 2003 року. З 2003 року радник генерального директора ВООЗ, а з 2004 року - керівник департаменту ВІЛ-СНІД. Керував дослідними центрами в галузі соціальної медицини, кафедри соціальної медицини в Гарварді в 2005-2009 роках. З 2009 року - президент Дартмутського коледжу, що входить в елітну групу американських університетів (Лігу плюща).

Нагадаємо, раніше нинішній глава Світового банку Роберт Зеллік заявив, що покине свій пост 30 червня по завершенні п'ятирічного терміну перебування на посаді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua