Влада хоче самостійно оплатити заборгованість регіонів за ЖКГ


Влада хоче самостійно оплатити заборгованість регіонів за ЖКГ

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді виділити місцевим бюджетам 4,6 млрд.грн. субвенцій для погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Відповідна норма міститься в законопроекті про внесення змін до державного бюджету України на 2012 рік № 10317, зареєстрованому урядом 9 квітня.

Джерелами фінансування субвенції визначено надходження до спеціального фонду держбюджету податкового боргу, в тому числі реструктуризованого або розстроченого, підприємств електроенергетичної та вугільної галузей з податку на прибуток (1,02 млрд гривень), податку на додану вартість (0,6 млрд), плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення (0,03 млрд).

Також субвенція буде виділятися з частини чистого прибутку державних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучається до бюджету, дивідендів компаній з держчасткою (0,18 млрд), а також дивідендів, нарахованих на акції за результатами фінансово-господарської діяльності за 2011 рік публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (2,74 млрд гривень).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua