Нацфінпослуг заявляє про відсутність статусу фінустанови і ліцензій у "МММ-2011"


Нацфінпослуг заявляє про відсутність статусу фінустанови і ліцензій у "МММ-2011"

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг заявляє про відсутність статусу фінансової установи та ліцензій у компанії "МММ-2011".

Про це йдеться в повідомленні комісії.

"Інформація про юридичну особу, найменування якої "МММ-2011", до державного реєстру фінансових установ, який ведеться Нацфінпослуг, не вносилася, статусу фінансової установи така особа не набувала, відповідних ліцензій не отримувала", - сказано в ньому.

Комісія наголошує, що діяльність з надання будь-яких фінансових послуг, які передбачають пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб, а також страхова діяльність може здійснюватися лише після отримання ліцензії.

Як повідомляло агентство, у вересні 2011 року система "МММ-2011", що функціонує в Інтернеті без реєстрації юридичної особи та позиціонує себе як соціальна структурована фінансова мережа, оцінила обсяг залучених коштів учасників в 10 млрд доларів.

Раніше ПриватБанк, що входить до групи найбільших, заблокував прийом онлайн-платежів своїх клієнтів на рахунки "МММ-2011".

19 вересня Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг заявила, що не реєструвала юридичну особу "МММ-2011".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua