0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's помістило рейтинги низки українських банків у список на перегляд для зниження


Moody's помістило рейтинги низки українських банків у список на перегляд для зниження

Міжнародне рейтингове агентство Moody's помістило рейтинги низки українських банків на перегляд для зниження. Про це повідомляє прес-служба агентства.

До списку потрапили рейтинги:
- OTP Bank Ukraine - довгостроковий депозитний рейтинг у місцевій валюті Ba2 і рейтинг фінансової стійкості D-.
- "ПриватБанк" - довгостроковий депозитний рейтинг у місцевій валюті Ва3, довгостроковий рейтинг старшого незабезпеченого боргу в іноземній валюті B1, довгостроковий рейтинг субординованого боргу в іноземній валюті B1, рейтинг фінансової стійкості D- і національний довгостроковий депозитний рейтинг Aa1.ua.
- "Райффайзен Банк Аваль" - рейтинг фінансової стійкості D-.
- "Укрексімбанк" - довгостроковий депозитний рейтинг і рейтинг старшого незабезпеченого боргу в місцевій валюті Ва3, довгостроковий рейтинг старшого незабезпеченого боргу в іноземній валюті B1, довгостроковий рейтинг субординованого боргу в іноземній валюті B1 і рейтинг фінансової стійкості D-.

Відповідно до заяви Moody's, сьогодні були поміщені на перегляд для зниження рейтинги 14 фінансових інститутів, чия кредитна оцінка в даний час вища від суверенного рейтингу їхньої країни. "Сьогоднішні анонси відображають те, що агентство Moody's переглянуло оцінку взаємозв'язку між кредитоспроможністю держав і фінансових установ у всьому світі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Moody's змінило прогноз 13 українським банкам зі "стабільного" на "негативний".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua