661
За газові борги неплатників чекає суд і конфіскація майна
— Казна та Політика
"Харківміськгаз" продовжує боротися з неплатниками, які заборгували за блакитне паливо кругленьку суму. Після закінчення опалювального сезону, газівники планують закрутити вентиль. За даними підприємства, найбільш злісні неплатники - це жителі багатоповерхівок. Їх борг складає майже 46.5 млн. грн. А в цілому заборгованість за спожитий газ по Харкову становить майже 148 млн грн.
Крім того, на підприємстві погрожують судовими позовами, вилученням майна та накладенням арешту на кошти, включаючи заробітну плату, пенсію, банківські внески, рахунки в цінних паперах. Станом на кінець березня від системи газопостачання Харкова вже відключені понад 14 тисяч приватних будинків і квартир.
Крім того, до 1-го травня харків'яни повинні погасити різницю за спожитий газ в минулому році. Для цього "Харківміськгаз" розіслав абонентам відповідні повідомлення.
За матеріалами: Сьогодні
Поділитися новиною
Також за темою
Середня зарплата для розрахунку пенсій у вересні сягнула рекордного рівня
Які комунальні послуги здорожчали найбільше за рік
Чому зниження цін на продукти не стримало інфляцію у вересні: пояснення експерта
Місцеві бюджети отримали понад 230 млн грн туристичного збору
Польська система оподаткування ФОПів в Україні не передбачає збільшення податків — Гетманцев
Державний борг України перевищив 8 трлн грн
