Азаров: На виконання нової соціальної програми в Україні необхідно близько 25 млрд грн


Азаров: На виконання нової соціальної програми в Україні необхідно близько 25 млрд грн

На виконання соціальної програми Президента України необхідно близько 25 млрд грн. Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі одного з телеканалів.

"Це дуже велика сума. Але, якщо її порівнювати з розмірами, припустимо, витрат консолідованого бюджету, що перевищує 450 млрд грн, то це буде близько 5%... Тобто, з одного боку, сума величезна, і нам доведеться напружуватися і дуже серйозно напружуватися, а з іншого боку, з урахуванням всіх витрат консолідованого бюджету, це не така вже й велика сума", - аргументував Азаров.

Нагадаємо, сьогодні в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі заявили, що прогнозують отримати додаткові надходження в сумі близько 7,5 млрд грн від Державної митної служби на забезпечення соціальних ініціатив Президента України.

Три дні тому Мінфін розпочав підготовку внесення змін до бюджету 2012 р. для того, щоб реалізувати проголошені Президентом перетворення. Раніше голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляв, що необхідні зміни до державного бюджету на 2012 рік в частині виконання соціальних ініціатив Президента потрібно внести до травня.

7 березня Віктор Янукович запропонував чотири напрямки подальшої реалізації соціальної реформи, які необхідно реалізувати для покращення якості життя громадян. Президент пропонує відновити принцип соціальної справедливості, комплексно перетворити підхід до оплати праці, стягування податків і соціального страхування, модернізувати сферу соціального забезпечення. Також держава повинна сприяти ефективній зайнятості.

Перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова заявляла, що на забезпечення цих ініціатив потрібен додатковий приплив коштів до бюджету в розмірі 8 млрд грн. Вона зазначила, що забезпечити ці виплати можна буде за рахунок економічного зростання, щоб таким чином додатково поповнити держбюджет.

А за словами віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка, на виконання соціальних ініціатив Януковича необхідно 16 млрд грн.

Пізніше Ірина Акімова сказала, що рівень інфляційного тиску, пов'язаний з соціальними ініціативами Президента, не перевищить 1,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua