Україна зайняла 3 місце у рейтингу країн Східного партнерства


Україна зайняла 3 місце у рейтингу країн Східного партнерства

Україна посіла третє місце в рейтингу країн Східного партнерства з реалізації реформ екологічної політики. Про це повідомляє прес-служба громадської експертної ради при українській частині комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС, пише РБК-Україна.

Про ситуацію навколо належного екологічного управління в контексті європейської інтеграції йшлося на експертній толоці "Оцінка реформ екологічної політики в країнах Східного партнерства", яка відбулася 15 березня 2012 року.

Учасники заходу обговорили стан реформ екологічної політики в рамках флагманської ініціативи Східного партнерства належного екологічного управління в шести країнах Східного партнерства та проаналізували основні досягнення і прогалини країн у реформуванні екологічної політики в контексті європейської інтеграції.

Був представлений звіт з оцінки екологічного управління в 6-ти країнах Східного партнерства, виконаний в рамках проекту, ініційованого і проведеного ВЕГО "МАМА-86" спільно з громадськими організаціями Східного партнерства. За даними звіту, у здійсненні реформ відносно належного екологічного управління серед 6 країн Східного партнерства Україна посіла 3-є місце.

Лідерство в цьому напрямі належить Молдові, а країною з найгіршими результатами стала Грузія.

Експерти надали фахові рекомендації щодо прискорення в цих країнах приведення екологічної політики у відповідність до законодавства та практики ЄС, зокрема, в питаннях забезпечення доступу до інформації, здійснення екологічних оцінок, а також залучення громадськості до прийняття рішень у природоохоронній сфері.

Нагадаємо, в пілотному рейтингу євроінтеграції країн Східного партнерства Україна також посіла третє місце після Молдови і Грузії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування