Власник Air France повідомив про збиток у розмірі мільярда доларів


Власник Air France повідомив про збиток у розмірі мільярда доларів

Франко-голландська група Air France-KLM за підсумками минулого року отримала збиток у розмірі 809 млн євро (1 мільярд доларів). Про це повідомляється у фінансовому звіті компанії.

У 2010 році група заробила 289 млн євро. Виручка компанії за підсумками 2011 року збільшилася на 4,5 відсотка до 24,3 мільярда євро.

У прес-релізі наголошується, що минулий рік був важким для компанії, яка володіє перевізником Air France. У першу чергу негативний вплив на фінансовий результат надали високі ціни на авіагас, а також політична нестабільність і ринкова кон'юнктура.

Глава групи Жан-Сіріл Спінета зазначив на прес-конференції, що компанія зазнала збитків головним чином через "арабську весну", громадянські війни в Африці і землетруси в Японії. Про це повідомляє Les Echos. Витрати на пальне - друга за обсягом стаття витрат після виплат персоналу - в 2011 році зросли на 16 відсотків до 6,4 мільярда євро. У 2012-му очікується зростання витрат на гас ще на 1,1 мільярда євро.

У січні цього року Air France-KLM оприлюднила першу частину плану, за допомогою якого група має намір відновити свою конкурентоспроможність. Відповідно до документа планується до 2014 заощадити близько 2 мільярдів євро. Компанія заморозить зарплати, скоротить частину працівників, знизить обсяг інвестицій. Другу частину плану Air France-KLM надасть цієї весни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua