Компанії Apple заборонили судитися з Kodak


Компанії Apple заборонили судитися з Kodak

Суд у США заборонив компанії Apple продовжувати патентну тяжбу з компанією Eastman Kodak, що збанкрутувала в січні 2012 року, повідомляє Reuters.

На думку судді, який розглядав заяву Kodak про захист від кредиторів за главою 11 Кодексу США про банкрутство, дозволити зараз Apple продовжувати тяжбу було б "недоречно".

Apple подала патентний позов проти Kodak в 2010 році, звинувативши виробника фотоапаратів у порушенні кількох своїх патентів, які стосувалися методів обробки зображення в цифрових камерах.

Суддя також відхилив запит Apple на подачу ще кількох патентних позовів до Kodak.

Apple почала судитися з Kodak після того, як юристи Kodak самі звернулися до суду зі скаргою на Apple і Research in Motion. Kodak визнала, що компанії незаконно використовують в смартфонах iPhone і BlackBerry запатентовану нею технологію попереднього перегляду зображень.

Компанія Kodak, що була одним з лідерів у виробництві фотоапаратів і фотоплівки в кінці XX століття, в останні кілька років терпіла значні фінансові збитки. Ціна акції компанії, яка в 1997 році досягала 92 доларів, на початку 2012 року знизилася до позначки в 47 центів.

Зараз Eastman Kodak веде поступове скорочення виробництва. Крім того, компанія заявила про намір припинити виробництво цифрових фото- і відеокамер, а також електронних фоторамок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua