Вірменія вже відповідає ключовим рекомендаціям ЄС


Вірменія вже відповідає ключовим рекомендаціям ЄС

Європейська комісія готова почати переговори з Вірменією про зону вільної торгівлі.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це заявив 6 березня після зустрічі з Президентом Вірменії Сержем Сарсяном Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

"Ми зараз готові почати переговори про глибоку та всебічну зону вільної торгівлі, що є невід'ємною частиною угоди про асоціацію, переговори про яку ми вже ведемо", - сказав Президент Єврокомісії.

"Це в значній мірі результат зусиль Вірменії відповідати нашим "ключовим рекомендаціям", - додав він.

За словами Президента Єврокомісії, початок переговорів про зону вільної торгівлі стане поворотним пунктом у торговельних і економічних відносинах і надасть нові можливості громадянам і бізнесу як Вірменії, так і Євросоюзу.

Баррозу також зауважив, що Вірменія повинна продовжувати реформи у сфері торгівлі та працювати над досягненням прозорого, стабільного і передбачуваного бізнес-середовища.

Президент Єврокомісії наголосив на важливості дотримання демократичних принципів і цінностей Вірменією і висловив надію на продовження необхідних реформ Президентом Вірменії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua