Греція досягла угоди з приватними кредиторами


Греція досягла угоди з приватними кредиторами

Греція досягла угоди з приватними кредиторами. Як передає Reuters, з посиланням на представників грецького уряду, на обмін грецьких облігацій згодні понад 75% інвесторів.

Обмін держоблігацій Греції, що належать приватному сектору, є невід'ємною складовою другої програми фінансування Греції з боку єврозони і Міжнародного валютного фонду (МВФ) обсягом 130 млрд євро.

Греція направила приватним інвесторам офіційну пропозицію про обмін паперів 24 лютого 2012 р. і приймала відповіді до 21:00 за центральноєвропейським часом 8 березня (22:00 8 березня за київським часом). Банкам, страховим та інвестиційним компаніям і роздрібним інвесторам, яким належить близько 206 млрд євро грецького боргу, пропонується замість старих облігацій отримати нові з термінами обігу від 11 до 30 років і середньозваженою ставкою купона 3,65% (ставка буде наростати з первинних 2% до 4,3%), тож номінальна вартість облігацій при обміні буде скорочена на 53,5%, а фактичні втрати інвесторів складуть близько 74% (виходячи з так званої чистої приведеної вартості, або NPV).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua