Китай підтвердив плани почати поставки авіалайнерів типу С919 на зарубіжні ринки в 2016 р


Китай підтвердив плани почати поставки авіалайнерів типу С919 на зарубіжні ринки в 2016 р

Державна корпорація цивільної авіації КНР Commercial Aircraft Corporation of China (COMAC) підтвердила, що планує почати поставки магістральних комерційних авіалайнерів типу С919 на зарубіжні ринки в 2016 р. Згідно з планом, перший С919 має бути поставлений замовникам в 2016 р. після того, як авіалайнер пройде сертифікацію. Магістральний авіалайнер китайського виробництва зробить перший тестовий політ в 2014 р. Літак вітчизняного виробництва, за задумом китайської влади, повинен скласти конкуренцію Boeing і Airbus, повідомляють сьогодні китайські ЗМІ.

COMAC вже отримала замовлення на 235 авіалайнерів С919. Заявки поступили як від національних, так і від зарубіжних авіаперевізників, що базуються в США і Сінгапурі, уточнили в COMAC.

Відзначимо, що в рамках Airshow China 2010 COMAC продемонстрував повномасштабний макет салону С919. Пасажирська кабіна містить 168 крісел, її довжина складає 17 м, висота - 5,6 м, ширина - 3,96 м.

Замовлення на перших 100 літаків C919 надійшло через два з половиною роки з моменту створення COMAC - "першопроходця" китайської цивільної авіації. Дана структура утворена за наказом влади КНР і виконує завдання, поставлені безпосередньо урядом. На даний момент до її основних завдань відноситься створення конкурентоздатного продукту, який зможе боротися за замовлення національних і іноземних авіаперевізників з такими гігантами авіаіндустрії, як Boeing і Airbus. Статутний капітал COMAC складає 19 млрд юанів (2,7 млрд дол.). Урядова комісія з контролю і управління активами (Assets Supervision and Administration Commission) інвестувала в проект 6 млрд юанів і стала його найбільшим акціонером.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua