Янукович: Держава повинна вкладати в людину


Янукович: Держава повинна вкладати в людину

Реалізація соціальних ініціатив, визначених на 2012 рік, активно продовжуватиметься також у наступні роки.

Про це в інтерв'ю телеканалу "1+1" заявив президент України Віктор Янукович.

Як повідомляє прес-служба глави держави, кажучи про проголошені ним соціальні ініціативи, президент підкреслив: зростання національної економіки в останні два роки створило передумови для початку реалізації серйозних кроків, спрямованих на посилення соціального захисту громадян - і перш за все найбільш незахищених верств.

"У нас взагалі не повинна бути без уваги в країні жодна людина... Якщо ми поважаємо себе, ми повинні поважати інших. І ми зобов'язані це зробити", - сказав Янукович.

"Ми повинні в людину вкладати - починаючи з дня народження - виховувати, давати освіту, створювати умови для отримання знань, а потім забезпечувати робоче місце, на якому він здатний утримувати і себе, щоб гідно жити, і свою родину", - додав він.

Нагадаємо, в середу на розширеному засіданні Кабміну, присвяченому новим соціальним ініціативам влади, Янукович доручив уряду збільшити мінімум на 100 грн. розмір пенсій 9 млн. пенсіонерів, які вийшли на пенсію до 2008 року, забезпечити виплату в червні-грудні 2012 року 6 млн. вкладникам Сбербанку СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн., провести з квітня 2012 р. перерахунок страхових виплат інвалідам, які отримали травму на виробництві, зробити кроки з активізації програми доступного житла, запровадити європейський підхід до регулювання цін на ліки та низку інших заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua