Акімова: Мінфін попередньо оцінює в 8 млрд грн соціальні ініціативи президента


Акімова: Мінфін попередньо оцінює в 8 млрд грн соціальні ініціативи президента

Міністерство фінансів України оцінює озвучені главою держави Віктором Януковичем соціальні ініціативи в 8 млрд грн, повідомила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.

"Кількість грошей на додаткові соціальні ініціативи президента Мінфін вчора підраховував - потрібно близько 8 млрд грн", - сказала вона журналістам у Києві.

За її словами, такий обсяг коштів можна знайти за рахунок економічного зростання при виконанні доходів до бюджету і детінізації заробітної плати.

Як повідомлялося, на розширеному засіданні Кабінету міністрів у середу, присвяченому новим соціальним ініціативам влади, В.Янукович доручив уряду збільшити мінімум на 100 грн розмір пенсію 9 млн пенсіонерів, які вийшли на пенсію до 2008 року, забезпечити виплату в червні-грудні 2012 року 6 млн вкладникам Сбербанку СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн, провести з квітня 2012 року перерахунок страхових виплат інвалідам, які отримали травму на виробництві, зробити кроки з активізації програми доступного житла, запровадити європейський підхід до регулювання цін на ліки та низку інших заходів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua