Президент США оголосив про зниження комісій за іпотечними кредитами


Президент США оголосив про зниження комісій за іпотечними кредитами

Президент США Барак Обама оголосив про зниження комісій за іпотечними кредитами, забезпеченими гарантіями уряду, передає BFM.Ru з посиланням на Reuters. На думку глави держави, це допоможе мільйонам домовласників рефінансувати заборгованість. Близько 11,1 млн американців мають більше, ніж коштує їхysq будинок.

Згідно з планом, позичальник з кредитом, який субсидується Федеральним управлінням житлового будівництва (FHA), може заощадити тисячу доларів на рік при рефінансуванні кредиту. В даний час ставки за кредитами знаходяться на історично низькому рівні в 4%, однак багато американців не в змозі рефінансувати кредит.

Зменшені збори будуть поширюватися на тих позичальників, які збирається рефінансувати кредит за програмою FHA, і тих, чий борг перевищує вартість будинку. Для участі в програмі позичальник повинен надати історію виплат по кредиту, відомості про доходи та оцінку вартості нерухомості. Крім цього, програма рефінансування поширюється на кредити, отримані до 1 червня 2009 року.

За даними аналітика Credit Suisse Махеша Свамінатана, з 5,4 млн 30-річних кредитів, субсидованих FHA, 3,2 млн кредитів не підпадають під запропоновану Обамою програму через терміну видачі.

Експерт Guggenheim Securities Джарет Сейберг вважає, що програма матиме позитивний вплив на житлове питання і зменшить число випадків втрати права викупу.

План Обами передбачає скорочення страхових внесків за кредитом з 1% до 0,01%, а щорічна комісія знижується до 0,55%. Саме через страхові внески багато позичальників зіткнулися з труднощами при рефінансуванні. Влада раніше підвищила цей внесок, щоб підтримати FHA і зміцнити становище на ринку агентства, на яке припадає близько третини іпотечних кредитів, що видаються.

Крім цього, адміністрація президента повідомила подробиці рішення проблем з іпотекою у військовослужбовців і ветеранів. Агенти переглянуть тисячі випадків втрати права викупу, і якщо вдома були конфісковані помилково, постраждалі отримають виплату в розмірі вартості нерухомості та компенсацію в 116,7 тис. доларів.

За даними The Wall Street Journal, проблеми з іпотекою є навіть у голови Федеральної резервної системи США Бена Бернанке, який взяв кредит шість років тому, двічі його рефінансував, проте досі винен банку 672 тис. доларів. Заборгованість Бернанке за 30-річним кредитом становить близько 80% від вартості квартири.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua