Мінсоцполітики: Зарплата жінок в Україні в минулому році була на 8% меншою, ніж у чоловіків


Мінсоцполітики: Зарплата жінок в Україні в минулому році була на 8% меншою, ніж у чоловіків

Середня заробітна плата жінок в Україні за підсумками 2011 р. на 8% менша, ніж у чоловіків. Про це сьогодні заявила перший заступник міністра соціальної політики України Лідія Дроздова, передає кореспондент РБК-Україна.

"Десь у середньому минулого року заробітна плата чоловіків становила 3035 грн, а жінок - близько 2800 грн", - зазначила Дроздова.

У свою чергу національний координатор Міжнародної організації праці (МОП) в Україні Василь Костриця повідомив, що гендерна рівність в Україні існує тільки "на папері". За словами Костриці, в деяких областях України різниця в зарплаті у чоловіків і жінок перевищує 30%.

"Згідно зі статистичними даними, в Україні майже 1,5 млн осіб працюють у несприятливих умовах, серед них майже 400 тис. - жінки, причому далеко не всі отримують необхідні компенсації", - зазначив він.

Нагадаємо, з 1 січня 2012 р. мінімальна заробітна плата в Україні збільшилася на 69 грн і склала 1073 грн.

Також перший заступник міністра праці та соціальної політики також повідомила, що на даний момент в Україні 900 тис. жінок перебувають без роботи.

Згідно з даними Державної служби статистики, в Україні в минулому році рівень безробіття знизився на 0,2 п.п. - до 1,8%.

За даними Держстату, на 1 лютого 2012 р. в Державній службі зайнятості було зареєстровано 520,9 тис. безробітних, з них 398,4 тис. отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги на одного безробітного становив 917 грн.

За прогнозами МОП, рівень світового безробіття в цьому році може зрости з 197 млн до 225 млн осіб (з 6% до 6,9%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua