Прибуток Бундесбанку в 2011 р. скоротився вдвічі


Прибуток Бундесбанку в 2011 р. скоротився вдвічі

Прибуток Центробанку Німеччини, який він передає в бюджет, в 2011 році міг впасти більш ніж на 50% в порівнянні з минулим роком після того, як банк збільшив резерви для нейтралізації зростаючих ризиків, які взяли на себе центробанки єврозони для боротьби з борговою кризою, повідомляє Reuters.

Німецька газета Bild пише у вівторок без зазначення джерел, що прибуток центробанку ФРН в 2011 році опустився нижче 1 млрд євро. Минулого року прибуток Бундесбанку склав 2,2 млрд євро.

Центробанк Німеччини від коментарів відмовився, а міністерство фінансів Німеччини не було доступним для коментарів.

Щоб пом'якшити фінансові труднощі банків, Європейський Центробанк (ЄЦБ), що регламентує політику 17 банків єврозони, надав дешеві трирічні кредити на суму понад 1 трлн євро, пом'якшив заставні правила, а також скоротив процентні ставки до рекордного мінімуму на рівні 1%.

Незважаючи на загальну згоду з необхідністю цих заходів для запобігання великій кредитній кризі, деякі чиновники ЄЦБ на чолі з керівником Бундесбанку Йенсом Вайдманом побоюються ризиків, які дані заходи можуть у підсумку спровокувати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина провела один із найгірших аукціонів з розміщення 10-річних облігацій, під час якого Бундесбанк був змушений скуповувати велику кількість паперів, щоб аукціон відбувся.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua