ФРБ: Економіка починає піднімати голову, але трильйони доларів лежать без діла


ФРБ: Економіка починає піднімати голову, але трильйони доларів лежать без діла

Федеральна резервна система (ФРС) не повинна робити додаткові покупки цінних паперів, вважає голова Федерального резервного банку (ФРБ) Далласа Річард Фішер. Крім того, він закликав Уолл-стріт готуватися до меншої залежності від здійснюваних Центробанком заходів кількісного пом'якшення.

"Якщо поліпшення даних продовжиться, нехай і поступово, ринкам варто бути готовими до того, що добрий доктор ФРС буде викорінювати їх залежність, а не давати їм все нові дози ліків", - заявив він.

"Фінансові ринки підсіли на грошовий морфій, який ми надали їм в рамках операції з порятунку економіки після фінансової паніки 2008-2009 років. І я особисто здивований, що Уолл-стріт все ще стурбована третім пакетом кількісного пом'якшення, і ця стурбованість межує з фетишем", - сказав Фішер.

За словами Фішера, останні статдані щодо США вказують на поліпшення перспектив економічного зростання і зайнятості, однак прогноз не є сильним як через "податково-бюджетні проблеми і зловживання Конгресу", так і через ризики, пов'язані з Близьким Сходом, Європою та Китаєм.

"Економіка починає піднімати голову", - вважає президент Далласького ФРБ. Разом з тим "трильйони доларів лежать без діла, вони не задіяні в реальній економіці", додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua