Транспорт у Києві буде курсувати з інтервалом в 7 хвилин


Транспорт у Києві буде курсувати з інтервалом в 7 хвилин

Інтервал руху автобусів і тролейбусів у столиці найближчим часом може скоротитися до 6-7 хвилин замість нинішніх 15-18 хвилин, пообіцяв в прямому ефірі телеканалу "Київ" начальник головного управління транспорту та зв'язку Київської міськдержадміністрації Євген Водовозов.

За словами чиновника, така схема руху стане можливою завдяки оновленню парку громадського транспорту.

"Цей рік - рік значних реформ у транспортній системі Києва. Ми підійшли до реалізації двох важливих угод, одна з них з ЄБРР, яка забезпечить поставку 202 тролейбусів і 185 автобусів, інша - на придбання 77 тролейбусів надвеликої місткості. Уже завтра перша партія автобусів і тролейбусів - близько 100 одиниць, вийде на лінії. Ми хочемо зробити так, щоб інтервал руху на всіх маршрутах скоротився з 15-18 хвилин до 6-7 хвилин", - підкреслив він.

Водовозов також додав, що за великим вулицями міста повинні рухатися тільки великі автобуси, а маленькі маршрутки повинні залишитися як сполучна ланка на території мікрорайонів - там, де необхідні підвезення або до метро, або до загальноміського громадського транспорту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua