В Україні 665 платників податків не отримали автоматичне бюджетне відшкодування через низький рівень зарплати


В Україні 665 платників податків не отримали автоматичне бюджетне відшкодування через низький рівень зарплати

В Україні 665 платників податків не отримали автоматичне бюджетне відшкодування через низький рівень зарплати. Про це РБК-Україна повідомила в.о. начальника департаменту оподаткування юридичних осіб ДПСУ Людмила Воронцова.

"Основною причиною невідповідності платників податку критеріям, які дають право на автоматичне бюджетне відшкодування, є низький рівень середньої заробітної плати (повинен перевищувати мінімальний встановлений законодавством рівень середньої заробітної плати менше, ніж в 2,5 рази в кожному з останніх чотирьох кварталів).

Так, наприклад, за деклараціями за грудень частка платників, по яких зафіксовано невідповідність за зазначеним критерієм, становить 90,0%.

При цьому по 665 платникам - це єдиний критерій, в результаті недотримання якого платниками не отримано право на автоматичне бюджетне відшкодування податку, або майже 50 відсотків скорочення платників, які не отримали АБВ", - сказала Воронцова.

Нагадаємо, найбільша кількість платників податків, яким автоматично відшкодовано ПДВ в 2012 р., зосереджена в Києві - 46.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua