0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Найбільш збиткові марки авто по КАСКО


Найбільш збиткові марки авто по КАСКО

Які марки автомобілів найбільш збиткові для страховиків, з'ясувало "Дело".

В цілому по ринку спостерігається тенденція, що найбільш збиткові автомобілі - з самого низького цінового сегмента. "PZU-страхування", ТАС і "Оранта" серед таких назвали марки Daewoo і Chevrolet. Основна причина збитковості - популярність автомобілів цих виробників і велика кількість страхових випадків.

При цьому у компанії "УНІКА" абсолютно протилежні дані. Daewoo і Chevrolet знаходяться в категорії найменш збиткових. Правда, серед найменш прибуткових все той же низький ціновий сегмент - автомобілі китайського виробництва. Причинами цього називають низьку якість зкладання, якість металу і зварних з'єднань.

"В результаті не дуже серйозної аварії багато "китайців" отримують значні пошкодження аж до конструктивної загибелі. При цьому вартість ремонтних робіт і запасних частин на сьогодні для китайських транспортних засобів незначно нижча, ніж на аналогічні транспортні засоби німецького або японського виробництва", - говорить Олександр Кирилюк, начальник департаменту страхування на транспорті СК "УНІКА".

Страховики відзначають, що японські спортивні автомобілі Mitsubishi і Subaru також входять до числа найбільш збиткових. Причина цього - агресивний стиль водіння їхніх власників.

Замикають п'ятірку "лідерів" по збитковості популярні автомобілі середнього цінового сегменту - Toyota і Volkswagen. "Виробники цих марок проповідують ту ж політику у вартості ремонту, що і BMW, Audi, Lexus, Mersedes", - говорить Олександр Мельничук, менеджер зі зв'язків з громадськістю та комунікацій СГ "PZU Україна".

Найнижчу збитковість показали автомобілі преміум-класу вартістю вище 100 тис. євро (BMW, Mercedes, Jaguar). За словами представників компаній, основною причиною низької збитковості є більш акуратне ставлення інших учасників руху до дорогого автомобіля.

Другою причиною вони називають те, що власники автомобілів преміум-класу найчастіше користуються послугами професійних водіїв, що знижує ймовірність потрапляння в ДТП.

Саме некомпетентність водія і стає основною причиною аварій. Всі компанії, що брали участь в опитуванні, назвали порушення правил дорожнього руху власником автомобіля основною причиною настання страхового випадку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування