Integrites виступає юридичним радником Erste Bank


Integrites виступає юридичним радником Erste Bank

16 лютого 2012. Міжнародна юридична фірма Integrites виступає юридичним радником з питань вирішення спорів Erste Bank, що входить у ТОП-20 надійних банків України.

Integrites виступає в якості юридичного радника Erste Bank з питань вирішення спорів. Робоча група складається з восьми юристів, включаючи двох старших - Валентину Пилипенко і Ольгу Кукурудзу. Робочу групу очолює радник практики Анна Тищенко; загальне керівництво, даним комплексним проектом здійснюється керуючим партнером В'ячеславом Корчова.

Erste Bank - універсальний банк, що надає послуги роздрібним клієнтам, середньому і малому бізнесу, а також великим корпораціям. Банк працює у понад 120 відділеннях 23 корпоративних центрів по всій Україні. Починаючи з 2006 року Erste Bank належить Erste Group - однієї з найбільших фінансових груп у Центральній та Східній Європі заснованої в 1819 році як перший австрійський ощадбанк.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Алла Данилюк

Менеджер зі зв язків з громадськістю

alla.danyliuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua