Finance.ua оголошує новий конкурс серед своїх читачів на forum.finance.ua!


Finance.ua оголошує новий конкурс серед своїх читачів на forum.finance.ua!

На честь свого 14-річного ювілею, який ознаменує цей рік, Finance.ua повідомляє про старт конкурсу для зареєстрованих користувачів на forum.finance.ua під назвою - "Читаєш Finance.ua - потрап на Сухишвілі!".

"Восьме чудо світу" - саме так ЗМІ охрестили грузинський національний балет "Сухишвілі". Це - унікальний феномен, який потрібно побачити на власні очі хоч би раз. Грузинські артисти балету - досконалість, це навіть не танець, це - політ.

Конкурс відбувається в 2 етапи. Користувачам буде запропоновано залишити в спеціальній темі анекдот на економічну тематику. Серед всіх, хто залишить свій анекдот, шляхом лотерейного розіграшу 16 лютого (четвер) будуть визначені 2 переможці. Кожен з них отримає по 2 квитки на виступ грузинського національного балету Сухишвілі, який відбудеться в палаці Україна 19 лютого!

Беріть участь в конкурсі, розкажіть про нього вашим друзям, нехай вони підтримають вас - і хай вам усміхнеться фортуна!

Важливо!

1. Нецензурні анекдоти та коментарі будуть видалені, а їх автори будуть заблоковані. З переможцями зв'яжуться через "приватні повідомлення" і повідомлять про спосіб отримання ними квитків.

2. Звертаємо вашу увагу на те, що вручення квитків переможцям відбудеться 17 лютого - в п'ятницю. Відповідно, розраховуйте свій час і відстань - якщо ви не підтвердите свою можливість забрати їх цього дня - ви автоматично втратите свій приз.

3. З детальними правилами розіграшу можна ознайомитися за посиланням http://forum.finance.ua/topic108337.html

4. Якщо Ви ще не зареєстровані в http://forum.finance.ua/, то нагадуємо, що реєстрація займає всього декілька хвилин, особливо якщо Ви використовуватимете реєстрацію через gmail або facebook.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Finance.UA
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua