McDonald's на київському вокзалі став другим за популярністю в світі


McDonald's на київському вокзалі став другим за популярністю в світі

Заклад швидкого харчування МакДональдc, який розташований в Києві на Вокзальній площі, за підсумками 2011 року зайняв друге місце серед 33 тисяч закладів мережі в світі за кількістю відвідувачів, пише Економічна правда.

У 2011 році МакДональдc на столичному вокзалі прийняв 2,46 млн замовлень. Цей заклад уже шостий рік поспіль входить до п'ятірки найбільш відвідуваних закладів мережі в світі, передає "Інтерфакс-Україна".

Крім того, ще дев'ять українських МакДональдcів увійшли в топ-100 найбільш популярних у світі - заклад біля метро Лук'янівська зайняв 11 місце, на вул.Хрещатик - 17, на Севастопольській площі - 58, біля метро Мінська - 64, на Позняках - 91, на Дерибасівській площі в Одесі - 95 місце.

У повідомленні також вказано, що, як і в минулому році, очолює список найбільш відвідуваних МакДональдcів заклад у Москві, розташований на Пушкінській площі, тоді як третє місце зайняв заклад у Мюнхені, четверте - на Арбаті в Москві, а на п'ятому місці - бразильський МакДональдc.

На сьогоднішній день мережа МакДональдc об'єднує в Україні 71 заклад в 21 місті, обслуговуючи близько 300 тис. відвідувачів щодня.

Як повідомила компанія, чистий прибуток в 2011 році склав 1,51 млрд доларів, або 1,45 долара у розрахунку на акцію, у порівнянні з 1,39 млрд доларів, або 1,29 долара на акцію, за аналогічний період 2010 року. При цьому виручка збільшилася на 14% - до 7,14 млрд доларів з 6,3 млрд доларів роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua