Кабмін дозволив віддати в концесію майже всі вугільні шахти


Кабмін дозволив віддати в концесію майже всі вугільні шахти

Кабінет міністрів України затвердив перелік державних вугледобувних підприємств шахт, які можуть передаватися в концесію.

Відповідний перелік затверджено постановою Кабміну № 71 від 11 січня 2012 року, текст якого оприлюднений на урядовому порталі ввечері в четвер.

До переліку включені 85 державних шахт і шахтоуправлінь, що становить близько 95% всіх вуглевидобувних активів держсектора.

Уряд доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості, а також центральним та місцевим органам виконавчої влади продовжити роботу з визначення держоб'єктів ПЕК, які можуть надаватися в концесію.

Держшахти, внесені до переліку, розділені на три групи: шахти, на яких можливе впровадження сучасних технологій виробництва і які необхідно модернізувати (81 об'єкт); розрізи і шахти, які є безперспективними і підлягають закриттю (5 об'єктів); об'єкти незавершеного будівництва або законсервовані об'єкти, які можуть бути добудовані (2 об'єкти).

Як повідомляв УНІАН, вугледобувні підприємства, що входять в сферу управління Міненерговугілля, в 2011 р. знизили видобуток вугілля менше ніж на 0,1% - до 38,431 млн. тонн.

У віданні Міненерговугілля перебувають 18 вуглевидобувних об'єднань і 5 самостійних шахт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua