Президент Мальдів Нашид подав у відставку на фоні акцій протесту в країні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Президент Мальдів Нашид подав у відставку на фоні акцій протесту в країні

325
Президент Мальдів Мохаммед Нашид подав у відставку. Як передає Associated Press з посиланням на представників збройних сил країни, таке рішення глава держави ухвалив на тлі масових акцій протесту, до яких приєдналися представники правоохоронних органів.
Як повідомив бригадний генерал Ахмед Шиям, Президент погодився передати владу своєму заступнику Мохаммеду Вашиду Хасану. Коментарів від самого Нашида поки отримати не вдалося.
Масові акції протесту в столиці Мальдів почалися через зростання цін і невиправдані, на думку демонстрантів, витрати бюджетних коштів. Однією з вимог присутніх була відставка глави держави. Проти влади виступила і поліція, що було викликано наказом Нашида затримати верховного суддю Абдуллу Мохаммеда, який визнав арешт одного з противників чинного режиму незаконним.
Нагадаємо, вчора уряд Румунії пішов у відставку під тиском вуличних протестів.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас