480
МВС: Справу за ЕХ.UA буде передано до слідчого управління київської міліції
— Кримінал
Кримінальну справу щодо діяльності веб-ресурсу ЕХ.UA Печерське районне управління міліції незабаром передасть на розслідування до слідчого управління київської міліції, повідомляють у Міністерстві внутрішніх справ України.
Як повідомив начальник управління зі зв'язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук на прес-конференції в п'ятницю, досудове слідство у цій справі триває, вона є резонансною і перебуває на контролі тимчасово виконуючого обов'язки міністра внутрішніх справ.
Як повідомлялося, 31 січня міліція припинила діяльність веб-ресурсу ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності.
За даними МВС України, під час обшуків в офісі і дата-центрах веб-ресурсу оперативники вилучили 200 серверів із загальним обсягом нелегального контенту понад 6000 терабайт.
У міліції повідомили, що кримінальну справу проти EX.UA було порушено ще 1 липня 2011 року після відповідних звернень декількох компаній.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
В Пенсійному фонді попередили про нових шахраїв
Викрито схему незаконного заволодіння електроенергією понад 168 млн грн
Парковка за 3,6 млн грн, що так і не запрацювала: оголосили про підозру посадовцю КМДА
Втеча ухилянтів через газову трубу: який маршрут діяв на Закарпатті
У Дніпрі викрили шахраїв, які ошукали клієнтів банків на понад 50 млн гривень
Керівників профспілок газової промисловості підозрюють у розтраті 14 млн гривень
