Ситуація в галузі ЖКГ загрожує безпеці країни


Ситуація в галузі ЖКГ загрожує безпеці країни

На сьогодні стан справ у галузі житлово-комунального господарства дійсно загрожує безпеці України в цілому. Таку думку висловив голова підкомітету з питань житлово-комунального господарства Комітету Верховної ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства та регіональної політики, народний депутат від НУ-НС Зіновій Шкутяк, пише УНН.

За його словами, у галузі ЖКГ багато проблем, у тому числі й у зв'язку з погодними умовами. Він підкреслив, що особливо це буде відчутно, коли потеплішає.

Шкутяк відзначив, що в середньому в Україні близько 60% труб перевищили термін своєї амортизації. "Але в різних регіонах цей показник набагато більший ніж 60%. Ця проблема не нова й вони надзвичайно складна. Тим більше що ми практично нічого не робимо, щоб цю ситуацію змінити. Сподіваюся, що глобальних проблем це не викличе... Але те, що сьогодні житлово-комунальне господарство вже є загрозою безпеки України в цілому - це факт", - відзначив Шкутяк.

Він відзначив, що існують відомі шляхи вирішення проблеми ЖКГ. " Насамперед, це послідовна політика уряду щодо ЖКГ. І другий, питання - це співпраця з приватними структурами для того, щоб залучити додаткові кошти в комунальну сферу", - додав він.

На уточнююче запитання чи зможе держава утримати контроль у галузі ЖКГ, якщо будуть притягнуті приватні компанії нардеп відповів, що при бажанні держава зможе утримати контроль над сферою ЖКГ, співпрацюючи з приватними структурами без усякої шкоди для громадян.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Реформа ЖКГ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua