Янукович: Україна має значний потенціал в сфері альтернативної енергетики


Янукович: Україна має значний потенціал в сфері альтернативної енергетики

Гарантування енергобезпеки є основним чинником побудови нової енергетичної архітектури України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму виступі на сесії Світового економічного форуму "Нова енергетична архітектура: можливе та ефективне перетворення", передає прес-служба Президента.

Глава держави висловив переконання, що інтеграція України в енергетичний простір Європи повинна сприяти зміцненню енергобезпеки регіону. Янукович також підкреслив, що Україна і надалі залишатиметься надійним партнером у сфері транзиту вуглеводнів.

За словами Президента, Україна, крім того, зацікавлена у розвитку конструктивного та взаємовигідного співробітництва з усіма партнерами щодо формування нових енергетичних транспортних коридорів. Глава держави звернув окрему увагу на значний невикористаний потенціал України у сфері альтернативної енергетики.

Президент висловив упевненість, що спільними зусиллями вдасться здійснити ефективне перетворення існуючої архітектури енергетики в Європі на нову і дієву модель.

Нагадаємо, Янукович в одному зі своїх виступів на форумі заявив, що підвищення енергоефективності та диверсифікація джерел енергопостачання важливі для економіки України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua