Видобуток нафти в Лівії італійською ENI наблизився до довоєнних рівнів


Видобуток нафти в Лівії італійською ENI наблизився до довоєнних рівнів

Обсяг нафтовидобутку італійською компанією ENI на лівійських родовищах наблизився до довоєнного рівня - 270 тис. бар. нафтового еквівалента (н.е.) на день і в даний час складає 260 тис. бар. н.е. Про це заявив головний виконавчий директор ENI Паоло Скароні, передає Reuters.

На кінець листопада 2011 р. цей показник становив 200 тис. бар. н.е. на день; в компанії тоді розраховували повернутися до довоєнних рівнів видобутку до липня 2012 року. Глава дивізіону ENI "Розвідка та видобуток" Клаудіо Дескальці тоді повідомив, що компанія розраховує наростити обсяги видобутку нафти в Лівії до 300 тис. бар. н.е. на день в 2013 р., а до 2021 р. збільшити показник до 400 тис. бар. н.е. на день. При цьому в найближчі 10 років ENI планує вкласти в розвиток своїх операцій в Лівії 30-35 млрд дол.

До початку громадянської війни в Лівії в лютому 2011 р. добовий обсяг видобутку нафти в країні становив 1,6 млн бар., при цьому велика частина сировини, що видобувалася, (1,3 млн бар.) йшла на експорт.

ENI почала роботу в Лівії в 1959 р., італійська компанія є найбільшим іноземним оператором родовищ цієї північноафриканської країни. Термін дії газових контрактів між ENI і лівійською владою закінчується в 2047 р., нафтових - в 2042 р.

ENI SpA - одна з найбільших міжнародних енергетичних компаній. Вона, зокрема, є партнером ВАТ "Газпром" в проекті газопроводу "Південний потік". ENI веде операції в 79 країнах, загальний штат компанії налічує 80 тис. співробітників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua