Експерт: В окремих регіонах ціна на хліб може підвищитися на 10%


Експерт: В окремих регіонах ціна на хліб може підвищитися на 10%

В окремих регіонах України підвищення ціни на газ може викликати зростання цін на хліб до 10%. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав директор однієї з найбільших українських компаній-виробників хлібної продукції Володимир Мисик.

На запитання журналіста, чи вплине підвищення ціни на газ на вартість українського хліба, В. Мисик відповів: "На тих, у кого стоїть застаріле обладнання - дуже вплине. На тих, хто встиг модернізувати (обладнання - Ред.), ніяк не вплине".

За його словами, в різних регіонах України дуже відрізняється ступінь модернізації підприємств. "Існують регіони, яких не торкнулася модернізація", - додав В. Мисик.

Він зазначив, що в тих регіонах, де на підприємствах залишилося старе обладнання, старі горілки, де велике споживання газу, підвищення ціни на блакитне паливо може викликати підвищення цін на хліб до 10%.

Нагадаємо, в Україні діють газові угоди, за якими ціна на російський газ розраховується, виходячи з ціни на нафтопродукти. У державному бюджеті на 2012 рік закладена ціна на російський газ в розмірі 416 доларів за тисячу кубометрів. Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявив, що в поточному році Україна зменшить обсяги споживання російського газу до 27 млрд кубометрів, виходячи з того, що ціна на газ зростає.

Слід зазначити, що при розрахунку вартості хліба враховують і вартість енергоресурсів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua