Бойко: Україна купуватиме у Росії стільки газу, скільки необхідно для економіки


Бойко: Україна купуватиме у Росії стільки газу, скільки необхідно для економіки

Україна має намір закуповувати в Росії такі обсяги газу, які необхідні для української економіки, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко.

"Ми зменшуємо закупівлю газу в два рази і з 1 січня у нас відбір буде на рівні 27 млрд куб. м", - сказав він журналістам у середу в Києві.

Відповідаючи на запитання, як це узгоджується з існуючими "газовими" контрактами з РФ, Бойко відповів: "Ми будемо закуповувати газу стільки, скільки потрібно для нашої економіки. Якщо у наших партнерів будуть питання, вони можуть їх вирішувати цивілізованим способом".

При цьому міністр висловив надію на досягнення компромісу з Росією з питання скорочення Україною закупівель газу до 27 млрд куб. м в 2012 році.

За його словами, переговори з Російською Федерацією щодо ціни на газ тривають, вони будуть проходити до досягнення компромісу.

Крім цього, Бойко повідомив, що в п'ятницю, 13 січня, він планує побувати на "годині уряду" у Верховній Раді, "якщо не буде відрядження", і відповісти на запитання депутатів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua