Хліб не подорожчає?


Хліб не подорожчає?

Жодних підстав для подорожчання хлібу у 2012 році немає, оскільки у державних засіках буде достатній запас зерна. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів, пише Економічна Правда.

"Недавно у ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що українців у новому році чекає підвищення цін на автомобілі, бензин, хліб. І якщо заяви про дорожчання авто можуть бути підказані продавцями машин, адже саме їм вигідно, щоб люди кинулися купувати "поки дешеві машини", то ціни на хліб хвилюють в першу чергу небагатих громадян", - зазначили в уряді.

"Утім, жодних підстав для подорожчання хліба немає. Очікуваному слабкому через несприятливі погодні умови урожаю 2012 року допоможе щедрий урожай 2011 року, частка зерна якого буде збільшена в перехідних запасах", - наголошується у повідомленні.

Хліба в державних засіках буде достатньо, навіть якщо найбільш песимістичні прогнози на врожай 2012 року виправдаються, тому підстав для подорожчання короваїв не виникне, вважають в уряді.

"Саме наповнення внутрішнього ринку продовольчої пшениці в 2012/13 маркетинговому році буде основою для формування стабільної цінової ситуації на ньому. Зараз урядом розробляються і приймаються ряд організаційних заходів з цього питання", - зазначають у Кабміні.

А от щодо прогнозованого ЗМІ подорожчання імпортних автомобілів навпаки - рішень, які б впливали на ринок машин, на розгляді уряду поки немає, сказано в повідомленні.

"Підставою для підвищення цін на бензин в ЗМІ називають передусім спекулятивні прагнення нафтотрейдерів. Заперечувати такі бажання, звичайно, не можна. Однак жодних об'єктивних причин для подорожчання бензину немає. А будь-яким спекулятивним змовам монополістів буде дана жорстка відсіч", - підкреслюють в уряді

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua